Hasta Yorumları

 • Hasta Yorumları
  Doktor Takvimi

  U*****

  Sayın okurlar size Çocuk diş hekimi dr gülşen hanımı anlatmak isterim ama Onu anlatabilecek bir kelime bulamıyorum. Ama yinede yazmaya çalışayım. Kızım 6,5 yaşında ve diş ağrılarından şikayetçiydik. 1-2-3 Doktor derken yorumlara güvenip Gülşen Hanım'ın kliniğine gittim. Gülşen hanımın ilgisi ve sabrı sayesinde dişine dolgu yaptırdı. Bu kadar ilgili, alakalı ve en önemlisi alçakgönüllü bir doktor bu zamana kadar görmedim.

 • Hasta Yorumları
  Doktor Takvimi

  K****Ş

  Başka bir yerde kanal tedavisine başlamıştık kanal tedavisinden sonra dişi kapatmamışlar bu sebepten dolayı çok ağrımız oldu ve buraya geldik tekrar temizledi ve kapanması gereken yeri geçici dolgu ile kapattı uygun ilaç ve tavsiyelerle yolladı bizi çok teşekkür ederiz

 • Hasta Yorumları
  Doktor Takvimi

  Y*****

  Diş korkusu olan 6 yaşındaki oğlumun dolgularını onunla keyifli sohbetler ederek dakikalar içinde yapan Dr Gülşen hanım ve asistanına teşekkür ederim. Tedavimiz kalan dişlerimiz için devam edecek oğlumun diş korkusunu yendik diyebilirim.

 • Hasta Yorumları
  Doktor Takvimi

  N*****

  Doktor gülşen hanım Kızımla çok güzel ilgilendi Çürük dişlerine iki tane dolgu yaptırdık hemde renkli Hiç gık demeden dişlerini doldurttu kızım her konuda çok yardımcı oldular çok sağolsunlar gerçekten çocukların dilinden anlayan çok iyi bir doktorumuz var artık. Gülşen hanıma çok teşekkürler.

 • Hasta Yorumları
  Doktor Takvimi

  H*****I

  Ilk defa gittim ve çok çok memnun kaldık herşeyi detayına kadar anlicamız şekilde bize anlattı. Çocuğum 1 hafta diş ağrısı çekti 2 yaşında korkarak gitmiştik ama çocuk canlısı bir doktor iletişimi süper bilgisi süper 2 dişine kanal tedavisi 3 dişine dolgu yapıldı. Kliniktende doktor gülşen hanımdan da çok memnun kaldık.